Doprava

Cena za dopravu

1) Cena za dopravu je uvedena u daného výrobku a je závislá na způsobu platby. Tyto ceny přepravy jsou platné pro dopravu na území České republiky. V případě objednávky více kusů zboží systém v objednávce automaticky počítá cenu dopravného jako součet dopravného u jednotlivých výrobků. Prodejce následně přepočte dopravné dle celkové váhy objednávky a informuje zákazníka o případné snížené ceně za dopravu.

2) Tam, kde není cena uvedena (vzhledem k velkým rozměrům a často i hmotnosti prodávaných položek nelze jednoznačně specifikovat paušální ceny) je cena dopravného pro konkrétní přijatou objednávku zákazníkovi specifikována v průběhu realizace vlastní zakázky.

Cena dopravného se též liší dle způsobu platby cca do 100 Kč.


Způsob dopravy

Doprava Českou poštou: platba předem či na dobírku

Zboží je zabaleno do krabic, kartonu, pojištěno proti poškození. Při přepravě je sledováno systémem České pošty. Česká pošta toto zboží dodává zákazníkovi do domu (pokud zákazníka nezastihne, zboží zůstává na poště k vyzvednutí). Dobírka = částka k uhradě včetně poštovného je hrazena pracovníkovi České pošty při převzetí.

Doprava přepravní službou:

platba předem či na dobírku

Zboží je zabaleno do krabic, kartonu, pojištěno proti poškození. Při přepravě je sledováno systémem přepravní společnosti. Přepravce kontaktuje zákazníka o hodině doručení a ceně zásilky. Dobírka = částka k uhradě včetně přepravného se hradí pracovníkovi přepravní služby.

Doprava přepravní službou nebo rozvoz

Zboží nadměrné velikosti a váhy nelze zaslat jako paušální balík. U těchto výrobků se snažíme přepravu zajišťovat vlastním rozvozem. Pokud se rozvoz do místa určení nekoná, přepravu provádí přepravní služba.

Termín dodání a cenu přepravného stanoví náš pracovník dle místa a způsobu přepravy.

Dobírka = částka k uhradě včetně přepravného je hrazena při převzetí zboží.

Vlastní odběr

Zboží si zákazník může odvést sám po tel . domluvě na adrese firmy Dřevoslav s.r.o.: Slavonice, Znojemská 254 (za prodejnou Otavan a.s.).