O nás

DŘEVOSLAV s.r.o. = specialista na masiv

Jsme český výrobce zaměřující se výhradně na výrobu z přírodního masivního řeziva – smrk a buk. Naše výrobky jsou určeny pro všechny, kteří ocení výborné vlastnosti masivu a zároveň moderní, praktický a variabilní design s dlouhou životností.


Historie firmy

V roce 1997 zahájena výroba zakázkového truhlářství Jan Černý (výroba oken, dveří, pergol, schodů, kuchyní a vybavení celého interiéru). V roce 2008 vznik firmy Dřevoslav s.r.o jako pokračovatele firmy Jan Černý a postupné zaměření na výrobu nábytku na zahradu pro děti i dospělé a interierového nábytku v r. 2010 z důvodu přiblížéní se k zákazníkovi vybudování podnikové prodejny a internetového obchodu. Veloplošný materiál jako lamino, dtd a další také zahrnujeme do výrobku (především však na vestavěné skříně).

Naše hesla

KVALITA
na kterou se můžete spolehnout
ZDRAVOTNĚ
nezávadná povrchová úprava
VÝVOJ
neustálý vývoj našich výrobků

Nabízíme Vám široký sortiment sériové výroby

Postele, postelové rošty + doplňky + matrace (dodavate Unar s.r.o a D.P.V., s.r.o), zahradní nábytek pro dospělé i pro děti – sedací soupravy, dětské domky, pískoviště, houpačka, dětské hřiště, plotovky, plotové díly.

Součástí nabízených služeb jsou i hojně využívané atypické úpravy sériové výroby, které umožňují nový výrobek rozměrově i barevně přizpůsobit stávajícímu vybavení. Prostřednictvím našeho e-shopu Vám zajistíme realizaci Vašeho přání až do domu. Veškeré výrobky vyráběné sériově jsou rozebíratelné a schopné transportu poštou, dopravní službou nebo vlastním rozvozem. Zabýváme se i zakázkovou výrobou včetně montáže dle konkrétních požadavků zákazníka. Veškeré sériově vyráběné výrobky si můžete prohlédnout v naší podnikové prodejně na adrese Znojemská 254, Slavonice (vedle prodejny Otavan a.s.).

Přejeme Vám příjemně strávené chvíle odpočinku s našimi výrobky.